rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist

VECTOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Popis činnosti společnosti:

Prodej vybavení pro hotely - minibar, sejf, fén, zámkový systém, hotelový TV, Pay-TV, koš, popelník, vozík, koupelnové doplňky, čistič bot, žehlič kalhot, kufrbox, konferenční nábytek, stůl, židle, hotelová kosmetika, hotelový textil, jmenovka, klíčenka

Adresa sídla společnosti dle OR:

IČO: 49680811
DIČ: cz49680811

Střešovická 405/49
16200 Praha 6

Pobočky společnosti:

Adresa Web Tel Mobil Mail
Střešovická 405/49
16200 Praha 6
http://www.minibar.cz+420 220180450+420 604263311vector@minibar.cz
Československé armády 702
25301 Hostivice
http://www.minibar.cz+420 220180450vector@minibar.cz

Statutární zástupci:

Jméno Funkce Tel Mobil Mail
Ing. Attila Balogh jednatel+420 235366181+420 603485991balogh@minibar.cz

Kontaktní osoby:

Jmeno Funkce Tel Mobil Mail
Tomáš Brandejs Obchodní oddělení+420 220561666+420 732429299brandejs@minibar.cz
Milan Halamka Expedice a servis+420 220561669+420 739010926halamka@minibar.cz
Michal Kramer Expedice a servis+420 220561669+420 736763293kramer@minibar.cz
Tomáš Kupka Obchodní oddělení+420 220561666+420 604263311kupka@minibar.cz
Mgr. Zsuzsanna Kupková Fakturace+420 220561665+420 737013261kupkova@minibar.cz
Věra Račanská Nákupní oddělení+420 220561667+420 731444178racanska@minibar.cz
Kamil Saska Obchodní oddělení+420 220561666+420 603155794saska@minibar.cz
 
Provozní doba:
Po08:00-12:00a12:30-16:30
Út08:00-12:00a12:30-16:30
St08:00-12:00a12:30-16:30
Čt08:00-12:00a12:30-16:30
08:00-12:00a12:30-16:30
So
Ne

Web společnosti:
http://www.minibar.cz

Fotografie:




Stránka vygenerována za 0.00010 s