rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
WWW katalog (23) => Obchody a obchůdky (48) => Elektro, mobily a počítače (maloobchod) (19) => Spotřební elektronika (maloobchod)( (5) => Výpočetní technika (maloobchod) (14)
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 754.
- COMPEX /Software/

- COMPEX /Software/   [ Více info ]

Vývoj a prodej účetních programů FIS
web: http://www.compex.cz
 

1. KUKU bazar počítače PC a monitory za SUPER ceny!   [ Více info ]

Nové i repasované počítače a digitální monitory. Výpočetní technika, notebooky, procesory Intel, AMD, obrazovky Sony, FD Trinitron, fotoaparáty. Kvalitní použité EIZO, DELL, Sony, Siemens, NOKIA, Compaq, HP. Servis a opravy, bazar, počítače PC!
web: http://www.kuku.cz
 

2004 Tomorrow systems IT solutions   [ Více info ]

WODASIGN solutiones a COMPEX networks, WI-FI. bezpečnostní a penetrační testy, scan sítí a serverů, průniky, certifikace zabezpečení dat. Záchrana dat,servery,LED matrix svítící pohyblivá reklama. Vývoj WI-FI SW a HW, projekt chytrydum.com
web: http://www.zachrana.com
 

74.cz   [ Více info ]

Software pro internetové kavárny, počítačové herny, hotely, hostely, knihovny, školy, internetové koutky, info centra, ...
web: http://74.cz
 

A-Digi, spol. s r.o.

A-Digi, spol. s r.o.   [ Více info ]

Vyroba a prodej PC, komponent a software
web: http://
 

ABAX servisní centrum   [ Více info ]

Servisni centrum vypocetni a kancelarske techniky a spotrebni elektroniky. Odvoz a dovoz zakazek po cele CR. Opravy notebooku, tiskáren ,PC sestav ,UPS, LCD monitorů,projektorů, videokamer , Apple iPhone a záchrana dat.
web: http://www.abax.cz
 

abceda   [ Více info ]

Velkoobchod vypocetni techniky
web: http://www.ilaidpc.cz
 

Accord, spol. s r.o. SOFTWARE HOUSE   [ Více info ]

Vývoj, prodej a implementace ERP/CRM informačního systému Periskop. Programování na zakázku, úpravy software na míru. Školení a pronájmem aplikačního software a prostoru včetně vedení účetnictví a mzdové agendy.
web: http://www.accord.cz
 

ADMINNET s.r.o.   [ Více info ]

Prodej a opravy výpočetní techniky, správa počítačových sítí, podpora uživatelů, webdesign, digitalizace dokumentů, autorizovaný dodavatel počítačů LYNX
web: http://adminnet.cz
 

AdmWin - účetní programy   [ Více info ]

Komplexní účetní programy (ekonomický software) pro malé až střední firmy. Podvojné účetnictví nebo daňová evidence, provázané s fakturací, sklady, evidencí DPH včetně tisku přiznání, zakázky, objednávky, nabídky, poptávky, knihy jízd, mzdy.
web: http://www.admwin.cz
 

AGADOS spol. s r.o.Velké Meziříčí

AGADOS spol. s r.o.Velké Meziříčí   [ Více info ]

Vyroba a prodej privesu.Jedno a dvou nápravé přívěsy brzděné a nebrzděné,žárově zinkované. Přívěsy valníkové,skříňové,speciální přepravníky koní,lodí,vodních skútrů,aut,motorek.
web: http://www.agados.cz
 

AIVision, s.r.o.

AIVision, s.r.o.   [ Více info ]

Profesionální služby v oblasti internetu, tvorba www, prezentace, webdesign, flash prezentace, e-shop řešení a databázové aplikace, intranet, mobilní PDA aplikace, podniková řešení, aplikační software, bannery, hry. Registrace domén, webhosting ...
web: http://www.aivision.cz
 

AKON CZ, s.r.o.

AKON CZ, s.r.o.   [ Více info ]

Výroba www stránek, provozovatel regionálních informačních serverů KamvBrne.cz a KamvPraze.cz Webdesign, internet, elektronické prezentace, marketing, reklama.
web: http://akon.cz
 

ALARMPOŘT - zabezpečení objektů   [ Více info ]

Montáže-servis-údržba-revize pro Zabezpečovací systémy(nejžádanější v ČR),OKO1,Oasis,Jablotron,Galaxy,PCO(celá ČR),kamerové systémy,PC,datové sítě,interkom,telekomunikace,elektro instalace,TV,SAT,digital,přístupové a docházkové systémy,pochůzkový systém
web: http://www.alarmport.cz
 

ALEF NULA, a.s. - řešení technologií Cisco Systems

ALEF NULA, a.s. - řešení technologií Cisco Systems   [ Více info ]

ALEF NULA, a.s. působí na trhu informačních technologií jako dodavatele komplexních řešení technologií spol. Cisco Systems, zahrnující jak před-prodejní podporu, přes návrh řešení, dodávku, realizaci, sahající až po zaškolení, servis a údržnu.
web: http://www.alef0.cz
 

ALFA COMPUTER CZ, s.r.o. - maloobchodní a internetový prodej

ALFA COMPUTER CZ, s.r.o. - maloobchodní a internetový prodej   [ Více info ]

Maloobchodní prodej a Internetový obchod hardware, software, komponentů PC, spotřebního materiálu, notebooků, digitální techniky a literatury. Nabízíme HDD, CD, MB, CASE, CPU, VGA, monitory, tiskárny, skenery, reproduktory, chladiče, fotoaparáty, kamery.
web: http://www.alfacomp.cz
 

ALTERCOM, s.r.o. - síla ukrytá v kvalitě

ALTERCOM, s.r.o. - síla ukrytá v kvalitě   [ Více info ]

Tvorba internetových prezentací - webdesign. Tvorba informačních systémů. Stavba, servis a upgrade PC. Stavba, servis a administrace datových sítí. Školení. Zálohování dat. Lisování CD. Záruční a pozáruční servis.
web: http://www.altercom.cz
 

AMIRO - informační technologie

AMIRO - informační technologie   [ Více info ]

Výpočetní a kancelářská technika, prodej, servis, poradenství, analýza a implementace informačních systemů, správa IT
web: http://www.amiro.cz
 

ANACOMP s.r.o.   [ Více info ]

VÝPOČETNÍ TECHNIKA - počítače, notebooky /Acer, Asus, HP, Fujitsu - Siemens, IBM, Sony, Toshiba, Umax/, počítačové komponenty, MOBILNÍ TELEFONY, DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY. Doprava do druhého dne po celé ČR. Splátkový prodej.
web: http://www.anacomp.cz
 

Anýž Pavel Ing.   [ Více info ]

Návrh, vývoj a implementace rozsáhlých informačních systémů. Znalost nových technologií a jejich využití podtrhuje objektově orientovaný návrh systémů. Důraz na uživatelský komfort a maximální automatizaci datových toků.
web: http://www.anyz.cz
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.00017 s