rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
WWW katalog (23) => Obchody a obchůdky (48) => Nábytek a výrobky ze dřeva (maloobchod) (13) => Bytový nábytek (maloobchod) (25)
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 111.

5P INTERIER, s.r.o., výroba nábytku   [ Více info ]

Výroba nábytku, nábytkových dílců a polotovarů. Kanceláře, kuchyně, komerční prostory, ubytovny, hotely. Zakázkový nábytek i seriová výroba. Návrhy interierů v CAD programu, Strojní vybavení na špičkové úrovni.
web: http://www.5p-interier.cz
 

AA-TOP Servis-Holan   [ Více info ]

Výroba-prodej-servis-doplňků do všech dopravních prostředků-Nezávislá přídavná topení-Klimatizace-Spojlery-Spací kabiny-Zabezpečení vozidel-Majáky-Vysílačky-Autorádia-Tažná zařízení-Světla a rampy-Vybavení montážních vozidel-Průtokoměry-mnoho dalších
web: http://topservis-holan.cz
 

AKU-SICHR s.r.o.

AKU-SICHR s.r.o.   [ Více info ]

Startovaci baterie VARTA A YUASA, trakcni a stanicni baterie,záložní zdroje energie,NiCd baterie SAFT, usmernovace, stridace, UPS. Likvidace baterii, revize baterii, kapacitní zkoušky,
web: http://www.aku-sichr.com
 

BARÁNEK DESIGN   [ Více info ]

IMPORT, PRODEJ, PROJEKT, REALIZACE. KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY, PRO INTERIÉRY I EXTERIÉRY A MATERIÁL PRO VYBAVENÍ KOUPELEN. VYSOKÝ STANDARD. STAVEBNÍ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST
web: http://baranek-design.cz
 

Bezdrátový internet Pro-Net   [ Více info ]

Bezdrátový internet v Pardubickém kraji, především chrudimském okresu. 24 hodinové nelimitované připojení k internetu s rychlostí 512 kbps a agregací 1:5. Snažíme se zpřístupnit internet i v odlehlých obcích,pokud u Vás ještě internet není,kontaktujte nás
web: http://www.pro-net.cz
 

Conect a.f. - moderní nábytek   [ Více info ]

Moderní nábytek v italském stylu. Prodej moderního nábytku, obývací stěny, předsíňové stěny, konferenční stolky, bytový nábytek, komody, knihovny do obývacích pokojů, ložnice, předsíně, dětské pokoje, studentské pokoje.Autorizované prodejny po celé ČR.
web: http://www.conect.cz
 

FIPOBEX spol. s r.o. Pěnčín 60, 468 21 Bratříkov   [ Více info ]

-výroba a prodej skleněných perlí -turistický ruch -restaurační činnost -přeprava výletními vláčky - ČESKÝ RÁJ,JIZERSKÉ HORY, PĚNČÍNSKO - exkurze ve výrobním závodě - VÝLETNÍ AREÁL PĚNČÍN
web: http://www.FIPOBEX.CZ
 

Internetové připojení a hlasové služby   [ Více info ]

Sjednáváme vysokorychlostní připojení k internetu technologií ADSL. Dále nabízíme výhodné ceny hlasových služeb přes alternativního operátora.
web: http://bavorak.hyperlink.cz
 

KLOR nábytek České Budějovice   [ Více info ]

Prodejna KLOR nabízí nábytek a vybavení interiérů od kvalitních výrobců. V širokém sortimentu najdete moderní i klasický stylový nábytek a bytové doplňky.
web: http://www.klor.cz/
 

KRS Mobile s.r.o.   [ Více info ]

Výroba obytných a speciálních vozidel,import dodávkových vozidel a maloobchod, prodej doplňků a vybavení do karavanů a obytných vozidel, montáž a prodej podvozkových součástí a doplňků od firmy Goldschmitt techmobil AG,opravy karavanů,revize,servis.
web: http://www.krs.cz
 

Kuchyňské studio - Jelínek

Kuchyňské studio - Jelínek   [ Více info ]

Prodej a montáž kuchyní včetně zapojení spotřebičů a instalací.
web: http://kuchyne-slany.cz
 

KUKRA spol. s r.o., Jihlava   [ Více info ]

dodávka a montáž oken a dveří - dřevo i plast, parapetů, střešních oken, žaluzií a rolet, prodej barev, laků a lazur - míchání barev fasídních, interiérových, na kov i dřevo, truhlářská výroba nábytku a kuchyní, dveří a výrobků ze dřeva.
web: http://kukra.cz
 

Matom-kuchyně Hanák,AEG domácí spotřebiče

Matom-kuchyně Hanák,AEG domácí spotřebiče   [ Více info ]

Kuchynske studio-Hanak kuchyne,AEG domácí spotřebiče,PC graficke navrhy, montaz na klíč.Vestavné spotřebiče,dřezy,baterie všech značek,výsuvné systémy,designové doplňky.Zakazkove kuchyne na míru-thermofolie,lak RAL a masiv.
web: http://www.matom.cz
 

NÁBYTEK DAŇKOVÁ s.r.o.

NÁBYTEK DAŇKOVÁ s.r.o.   [ Více info ]

Prodej bytového nábytku a bytových doplňků.Prodej a montáž kancelářského nábytku včetně židlí.Podlahářské práce včetně úprav podlah a dodávky PVC,plovoucích podlah,koberců a korku.
web: http://www.interier.com/nabytek-dankova.cz
 

Translignum s.r.o.

Translignum s.r.o.   [ Více info ]

Velkoobchod se dřevem Prodej truhlářského řeziva, palubek Prodej velkoplošných materiálů Prodej parket
web: http://www.translignum.cz
 

UNISTAV spol. s r.o. stavby, pozemky, nábytek, interiéry   [ Více info ]

stavební a obchodní činnost, developerská činnost, výstavba rodinných domů v lokalitě Čapka Jeseník, rekonstrukce, půdní vestavby, prodejny nábytku, návrhy a realizace interiérů
web: http://www.unistav.jesenik.cz
 

Zakázkové truhlářství - NOSTA Final, s.r.o.

Zakázkové truhlářství - NOSTA Final, s.r.o.   [ Více info ]

Truhlařská zakázková výroba, masiv- okna-euro,kastlíková,zdvojená,dveře vchodové,vnitřní,schody-obložkové,samonosné,dřevostavby,interiéry-k.linky,šatní a kancelářské skříně,nábytek,podlahy-plovoucí,vlysové,renovace, montáže sádrokartonových konstrukcí.
web: http://www.nosta.cz/final
 

A.M.O.S. DESIGN s.r.o.

realizace interiérů prodej designového nábytku a svítidel výroba corian, staron hi-macs architektonické služby
web: http://amosdesign.cz
 

ABéCé - Vše pro Vaše zdravé a pohodlné spaní

Prodej zdravotních matrací, ortopedických polštářů, lůžkovin eurobonus, výrobků z čisté střižní vlny Merino (ovčí vlna).
web: http://www.eurobonus.cz
 

AD FelCo - vestavné skříně

výroba a montáž vestavných skříní, zakázkový nábytek /pro byty, hotely, ubytovny, provozovny/ prodej zdravotních matrací /zakázková výroba/
web: http://vestavneskrine.cz
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.00015 s