rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Průmysl, výroba, zemědělství (23) => Textil, oděvy, kůže, obuv. Cestovní vybavení (7) => Oděvy, obuv, textil a kůže (velkoobchod) (22) => Bytový textil (velkoobchod) (10) => Bytový textil (velkoobchod) (-)
 
Bytový textil (velkoobchod)Přidej odkaz
 
 
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 58.

DADKA VRACOV s.r.o.

Textilní výroba zaměřená na výrobu a prodej bytového a hotelového textilu: -ložní prádlo (Ba, krep, flanel, damašek,satén ), prostěradla froté,jersey a plachty, prošívané deky a polštáře(3kategorie),ručníky,osušky, ubrusy,naprony, ubrousky a další zboží.
web: http://www.dadka.vracov.cze-mail: dadka@vracov.cztel.: +420 518628204
 

DEKORA-Jeníček, a.s.

Vyrábíme potahové látky, textil pro sedací a čalouněný nábytek. Potahové látky listového a žakarského charakteru. Provozujeme velkoobchod a maloobchodní podnikovou prodejnu.
web: http://www.dekora.cze-mail: heat@dekora.cztel.: +420 569666111
 

FORBYT BF s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej bytového textilu - široký výběr záclon, závěsů, ubrusů, polštářů, přehozů, kuchyňských souprav.
web: http://www.forbytbf.cze-mail: forbytbf@forbytbf.cztel.: +420 558335855
 

František Simonides, ELA

Naší hlavní náplní je distribuce textilu převážně českých výrobců. Nabízíme kvalitní froté a jersey prostěradla, ložní prádlo, povlečení, tepláky, ponožky,termoprádlo, spodní prádlo- podprsenky, košilky, trenky,spodky, trika..., ručníky, osušky
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.elatexpb.eue-mail: elatexpb@centrum.cztel.: +420 318631112
 

LIBEA, s.r.o.

Vyrobíme tištěné reklamní vlajky, transparenty a mobilní bannery. Prodáváme státní, obecní a reklamní vlajky a stojánky. Velkoobchod koberců a bytového textilu. Velkoobchod dětského, dámského, pánského textilu a kojeneckého zboží české výroby
web: http://www.vlajky.nete-mail: info@libea.lbc.cztel.: +420 485160520
 

Miroslav Smička

Velkoobchod podlahovin. Zprostředkování pokládky Montáž EZS, EPS a monitorovací techniky.
web: http://www.podlahy.webz.cze-mail: podlahy@podlahy.vebz.cztel.: 00420585947503
 

ORSEI, spol. s r.o.

Vybavování interiérů. Záclony, závěsy, potahové látky, garnýže, ložní prádlo, stolní a koupelnový textil, koberce, tapety, vnitřní i vnější stínění, návrhy okenních dekorací včetně technických řešení, šití, čalounění. Vybavování hotelů restaurací, soukro
web: http://www.orsei.cze-mail: orsei@orsei.cztel.: +420 284819640
 

Neautorizováno! Autorizovat

Almega spol. s r.o.

100% česká společnost, která se zabývá poskytováním služeb s rohožemi. Nabízíme protiprašné rohože Optimat, protiúnavové rohože Anti-fatique. Vytvoříme rohože s logem na míru, pronajímáme rohože - pravidelný kompletní servis čištění-výměn rohoží.
web: http://www.almega.cze-mail: info@almega.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

ALPHA Group CZ spol. s r.o.

Prodej a montáž - dřevěné podlahy - laminátové podlahy - PVC a linolea - korkové podlahy - pokládka a renovace parket sádrokartonové podhledy a příčky - montáž minerálních podhledů - montáž střešních oken kompletní rekonstrukce bytových jader.
web: http://www.alphagroup.cze-mail: obchod@alphagroup.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Astra Trade s.r.o.

Velkoobchod s bytovým textilem, ložním povlečením, ručníky, polštářky, matracemi, molitany, foliemi, ubrusovinou, rohožemi, podlahovinami, lemovkami na koberce, podkladovým materiálem.
web: http://www.volny.cz/astratradee-mail: astratrade@volny.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

ATELIERS STELLA s.r.o.

Výrobce - ložní prádlo, Mako Saten, Mako Jersey, bavlna Egyptská, strojové vyšívání - nášivka. Výroba výšivky pro reklamu sport a pracovní oblečení. Dodávky: tričeka, čepice, ručníky, nášivky - výšivka, vyšívání . Katalog. Stickerei, embroidery.
web: http://www.ateliers-stella.cz/e-mail: obchod@ateliers-stella.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

B.E.S.- Petrovice, s.r.o. s.r.o.

Výroba prostěradel, ložní povlečení, froté prostěradla, ložní soupravy, výroba pro řetězce v České rep. a zásobování zahraničních obchodů, distribuce prostřednictvím velkoobchodů a vlastních dealerů.
web: http://www.bes-petrovice.cz/e-mail: b.simak@sedlcany.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Barkotex Praha spol. s r.o.

Prodej celoplošných i kusových koberců a korkových, dřevěných a laminátových podlah. Dále prodej lepidel a tmelů vhodných pro podlahové krytiny.
web: http://www.barkotex.cze-mail: ondraj@barkotex.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Bartex Europe a.s.

Přikrývky, chrániče matrací, vyvářecí úprava, antibakteriální úprava, nehořlavá úprava, přehozy, dekorační polštáře, dětské přikrývky, dětské polštáře, dětské ložní povlečení, hrací deky pro batolata.
web: http://www.bartexeurope.cze-mail: bartexeurope@iol.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

BNH a.s.

Velkoobchod domácím textilem - specializace na prodej tkaných přikrývek jednobarevných i s nejrůznějšími motivy, plyšových přikrývek, poštářků, souprav na sedačky, televizních pytlů, froté návlekových prostěradel, textilních tapet, plyšů do domácnosti.
web: http://www.bnh.cz/e-mail: bnh@bnh.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

BROTEX Z&J s.r.o.

Výroba bytového textilu - prošívané přikrývky, kuličkové polštáře, ložní soupravy - bavlna, krep, dětské motivy. Dekorativní polštářky, damašek, matracové chrániče, cestovní válečky a podkovy, prostěradla, závěsy. Vybavování hotelů a penzionů.
web: http://www.brotex.cze-mail: brotex@quick.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

CONOR spol. s r.o.

Společnost zabývájící se konfekcí bytového textilu, úpravami oděvů a vlastní výrobou dámských ponožek. Provádíme obšívání ručníků, osušek, rohožek, povlečení, prostěradel, závěsů. Spolupracujeme se zahraničními partnery.
web: http://www.conor.cze-mail: conor@conor.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

D.L.K. Trading s.r.o.

Prodejci bytového textilu.
web: http://www.volny.cz/dlktradinge-mail: dlktrading@volny.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

DOPAS - Dobrovolný s.r.o.

Výroba,prodej:přikrývky,polštáře,prostěradla,ubrusy,povlečení,polštářky,ložní soupravy,dekorační povlaky,matrace,plážová lehátka,sedáky na židle,ručníky,osušky,utěrky,dětské lůžkoviny.Výroba z těchto materiálů:vlna,duté vlákno,kuličky,peří,polyester.
web: http://www.dopas.cze-mail: dopas.odry@atlas.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

ENFI

Velkoobchod - bytový textil. Vybavení hotelů, šití na zakázku. Froté ručníky, osušky, župany. Povlečení, prostěradla. Dekorační tkaniny, záclony. Ubrusy, prostírání, multony.
web: http://www.enfi.cz/e-mail: enfi@iol.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.00016 s