rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Průmysl, výroba, zemědělství (23) => Textil, oděvy, kůže, obuv. Cestovní vybavení (7) => Oděvy, obuv, textil a kůže (velkoobchod) (22) => Bytový textil (velkoobchod) (10) => Ručníky a ostatní textilní koupelnové doplňky - velkoobchod (-)
 
Ručníky a ostatní textilní koupelnové doplňky - velkoobchodPřidej odkaz
 
 
Zobrazuji záznamy 1 až 4 z celkem 4.

DADKA VRACOV s.r.o.

Textilní výroba zaměřená na výrobu a prodej bytového a hotelového textilu: -ložní prádlo (Ba, krep, flanel, damašek,satén ), prostěradla froté,jersey a plachty, prošívané deky a polštáře(3kategorie),ručníky,osušky, ubrusy,naprony, ubrousky a další zboží.
web: http://www.dadka.vracov.cze-mail: dadka@vracov.cztel.: +420 518628204
 

TEXTIL LUDMILA s.r.o.

HOTELOVÝ TEXTIL a INTERIÉRY - zaměřený na froté koupelnové zboží, ložní a stolní zboží, okenní dekorace, prostorové doplňky. Atypické rozměry a euro kvalita. Zaměření a dodávka zdarma. MALOOBCHOD - módní látky, bytový textil.
web: http://www.textilludmila.cze-mail: info@textilludmila.cztel.: +420 224321527
 

VECTOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.

VECTOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Prodej vybavení pro hotely - minibar, sejf, fén, zámkový systém, hotelový TV, Pay-TV, koš, popelník, vozík, koupelnové doplňky, čistič bot, žehlič kalhot, kufrbox, konferenční nábytek, stůl, židle, hotelová kosmetika, hotelový textil, jmenovka, klíčenka
web: http://www.minibar.cze-mail: vector@minibar.cztel.: +420 220180450
 

Valeš Jaroslav - Výroba, velkoobchod a maloobchod
Neautorizováno! Autorizovat

Valeš Jaroslav - Výroba, velkoobchod a maloobchod

Povleceni, prosteradla, rucniky a osusky (VEBA), uterky, kapesniky, potahove latky, sypkovina, platno, lehatkovina, soupravy péřové antialergicke(KLINMAM CZECH), deky a tv-pytle(ALMA, LARISA), molitanova drt, molitany, ubrusy a ubrusoviny z PVC, natelnik
web: http://www.vales-textil.cze-mail: vales@vales-textil.cztel.: +420 541221020
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.99925 s